RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

ARKANA JEST DOSTĘPNA W WERSJI HYBRYDOWEJ


Dzięki innowacyjnej technologii hybrydowej E-TECH, Arkana gwarantuje wyjątkową przyjemność z jazdy połączoną z doskonałą wydajnością energetyczną. Bazujący na innowacjach ze sportu samochodowego silnik hybrydowy łączy w sobie oszczędność, dynamikę i wysoką wydajność.
6a55120339.webp

Arkana E-Tech full hybrid

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-Tech łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. W ten sposób oszczędzasz do 40% na zużyciu paliwa względem równoważnego silnika benzynowego!

Akumulator Twojego Nowego Renault Arkana E-Tech full hybrid ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnością z jazdy w każdych okolicznościach i korzystasz z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń. Arkana E-Tech full hybrid dostosuje się każdego sposobu użytkowania zapewniając maksymalną wszechstronność.

 

Dowiedz się więcej

Innowacyjna technologia

Wybierz dynamikę napędu hybrydowego E-Tech, który składa się z silnika spalinowego i 2 silników elektrycznych sterowanych przez innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów, dających moc systemową 145 KM.

 

Dowiedz się więcej

81c7f6f87a.webp

Silnik

wszechstronność i wydajność


0cfd7d37cb.webp

do 80% tras w mieście w trybie elektrycznym


Arkana E-Tech full hybrid zelektryzuje Twoją codzienność! W mieście, możesz poruszać się w 100% w trybie elektrycznym przez 80% czasu dzięki innowacyjnej technologii bazującej na sportach samochodowych. Ciesz się cichą i komfortową jazdą, oszczędzając do 40%** na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego i zmniejszając emisję CO2

d93c807066.webp

prostota każdego dnia


Bez gniazd i podłączania, akumulator Twojego Arkana ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Aby poczuć wolność jeszcze mocniej, włącz tryb B-mode. W momencie zdjęcia nogi z pedału przyspieszenia, samochód zaczyna hamować praktycznie aż do zatrzymania, dzięki czemu następuje maksymalne odzyskanie energii elektrycznej.

b7c37ad542.webp

niezrównana przyjemność z jazdy


Dzięki ruszaniu zawsze w trybie elektrycznym, możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz cichej i efektywnej jazdy na każdej trasie. Zarówno w mieście, jak i poza miastem, silnik zapewni Ci moc 145 KM, 2 silniki elektryczne reaktywność, natomiast wielotrybowa skrzynia biegów wydajność, aby odczuć nowe wrażenia z jazdy.