RENAULT AMS CHRÓŚCICKI

Renault AMS Chróścicki

O nas


Firma Auto-Moto-Service Marian Chróścicki powstała w 1979 roku jako niewielki warsztat mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, zlokalizowany w Węgrowie przy Al. Solidarności 13.

W roku 1991 właściciel i założyciel firmy P. Marian Chróścicki podpisuje umowę z Deutsche Renault i uzyskuje zezwolenie na sprzedaż i obsługę serwisową samochodów tej marki. Rok później w Siedlcach przy ul. Kilińskiego zostaje otwarta filia Firmy prowadząca sprzedaż samochodów, która następnie w 1993 r. zostaje przeniesiona na ul. Brzeską 178 na teren będący własnością firmy. Jednocześnie działalność siedleckiej filii zostaje poszerzona o sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów Renault.

W dniu 27.05.1994 r., na podstawie Umowy Koncesyjnej z Renault Polska SARL, Firma AMS Chróścicki zostaje Autoryzowanym Koncesjonerem Renault. W wyniku zmiany formy prawnej, od stycznia 2004 r. całość działalności siedleckiej filii firmy (wraz z salonem w Białej Podlaskiej) przejmuje nowo utworzona spółka AMS Chróścicki Sp. z o.o.Rozwój Firmy oraz chęć sprostania ciągle rosnącym wymaganiom Klientów stają się powodem podjęcia decyzji o rozpoczęciu budowy nowego obiektu z dużym salonem sprzedaży oraz wielostanowiskowym serwisem mechanicznym przy ul. Brzeskiej.

Oficjalne otwarcie siedleckiej Koncesji ma miejsce 10.04.1997 r. Nieco ponad dwa lata później, w listopadzie 1999r. zostaje otwarty salon sprzedaży samochodów. W głównej siedzibie Firmy, w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 178, mieści się salon sprzedaży, gdzie Klient może zapoznać się z bogatą gamą samochodów osobowych i dostawczych Renault, odbyć jazdę próbną wybranym modelem, skorzystać z atrakcyjnej oferty kredytowo-leasingoweji i ubezpieczyć samochód w jednym z kilku towarzystw ubezpieczeniowych.Mieści się tu również Dział Sprzedaży Części oferujący oryginalne części zamienne i akcesoria do wszystkich modeli Renault, a także między innymi szeroki wybór multimediów samochodowych, opon, felg, kosmetyków samochodowych itp.  

Do dyspozycji Klienta jest autoryzowany serwis mechaniczny i elektryczny wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia i przyrządy, gdzie poza możliwością dokonania przeglądu czy naprawy samochodu, można wykonać dokładną diagnostykę pojazdu, komputerowo ustawić geometrię zawieszenia i zamontować wyposażenie dodatkowe takie jak np. instalacja gazowa, alarm, radio itp. Klient ma także możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na czas naprawy, całodobowej pomocy drogowej i profesjonalnej myjni. Usługi serwisowe świadczy również macierzysty warsztat Auto-Moto-Service w Węgrowie przy Al. Solidarności 13, gdzie ponadto dokonywane są naprawy blacharsko-lakiernicze, jak również montaż profesjonalnych instalacji gazowych.  

W listopadzie 2004 roku firma podpisuje umowę koncesyjną z Renault Polska na sprzedaż i usługi serwisowe samochodów Dacia.  Otwarty też zostaje nowy salon samochodów Dacia przy obiekcie głównym w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej 178.

W sierpniu 2015 roku zostaje otwarta Stacja Kontroli Pojazdów wyposażona w jedne z najnowocześniejszych w regionie urządzeń diagnostyczno-pomiarowych. Tym samym zostaje zwiększony zakres usług o przeglądy rejestracyjne i poszerzenie diagnostyki.

W maju 2018 roku zostało otwarte nowoczesnego Centrum Blacharsko-Lakierniczego oferujące naprawę samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Serwis blacharsko-lakierniczy będzie oferował m.in. usuwanie szkód powypadkowych, wyeliminowanie drobnych wgnieceń karoserii, usuwanie zarysowań powłoki lakierniczej czy wykonanie dokładnych pomiarów nadwozia i podwozia.

Wszyscy pracownicy firmy AMS Chróścicki to doskonale wyszkolona grupa fachowców, ich wiedza połączona z wieloletnią praktyką oraz nowoczesne zaplecze techniczne, dają Państwu gwarancje najwyższej jakości, która podnoszona sukcesywnie od lat została ukoronowana w grudniu 2001 prestiżowym certyfikatem jakości ISO 9002, a w 2003 certyfikatem ISO 9001:2000.